آثار پذیرفته شده بخش خیابانی جشنواره ملی تئاتر آرخه معرفی شدند

به گزارش روابط عمومی نخستین جشنواره ملی تئاتر آرخه، آثار پذیرفته شده در بخش خیابانی این جشنواره که شامل منتخب آثاری از سراسر کشور می باشد اعلام شد.

در بخش خیابانی پس از بررسی هیأت انتخاب متشکل از منوچهر اکبرلو، مولف کتاب تئاتر خیابانی در ایران و جهان و محسن اردشیر، نمایشنامه نویس و کارگردان تئاتر ۸ به این بخش راه یافتند كه به شرح زیر است:
“میشه گرگ نباشیم” به کارگردانی مرتضی اسدی مرام از کرمانشاه
“سبزه سیاه بخت” به کارگردانی بنیامین حیدری از شیراز
“خاتون” به کارگردانی محمد یوسفی زاده از آذربایجان شرقی
“منذور” به کارگردانی حلیمه دهقانی فیروز آبادی از تهران
“جیب زده” به کارگردانی موسی هدایتی از کردستان
“یاشیل” به کارگردانی مهدی صالح یار از تبریز
“شکارچی” به کارگردانی لیلا بیگوند از تهران
“مبارک داماد می شود” به کارگردانی داود بهمنی از تهران
همچین به پیشنهاد دبیر جشنواره نمایش “اندار احوال” به کارگردانی الناز میرزایی از شهر بوکان منوط به بازبینی مجدد پس از بررسی کارشناس معرفی شده از سوی دبیرخانه نخستین جشنواره ملی تئاتر آرخه می باشد.
نخستین جشنواره ملی تئاتر آرخه از ۱۶ تا ۲۶ آبان ماه سال جاری در تهران توسط کمپانی آرخه برگزار می‌شود.

کمپانی تئاتر و فیلم سونر

سونر یک کمپانی تئاتر و فیلم در آمل/ایران است که از سال 1391 به همت محسن اردشیر و همسرش غنچه شکوهیان در حوزه مطالعات انسان‌شناسی فرهنگ، بررسی رفتار و توسعه توانایی بدن و بیان بازیگر به تحقیق و پژوهش مشغول است و تاکنون توانسته هنرجویان مختلفی را وارد این عرصه کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

فراخوان دیگرگونه‌های اجرایی جشنواره تئاتر فجر منتشر شد

س آگوست 13 , 2019
فراخوان بخش دیگرگونه‌های اجرایی سی و هشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر منتشر شد. طبق اعلام دبیرخانه سی ‌و‌ هشتمین جشنواره‌ بین‌المللی ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تئاتر فجر، فراخوان بخش دیگرگونه‌های اجرایی منتشر شد. سی‌ و ‌هشتمین جشنواره‌ بین‌المللی ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تئاتر فجر در بخش‌های نمایش‌های ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌صحنه‌‌‌ای، نمایش‌های خیابانی، دیگرگونه‌های اجرایی، تئاتر ملل، مسابقه‌ نمایشنامه‌نویسی، مسابقه و […]