راهیابی گروه تئاتر سونر از آمل به سی و سومین جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی فجر

گروه تئاتر سونر از آمل به سی و سومین جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی فجر راه یافت .

محمد محمدی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آمل با اعلام این خبر افزود : گروه تئاتر سونر به کارگردانی زوج هنری آقای محسن اردشیر و سرکار خانم غنچه شکوهیان از این شهرستان پس از اجرای تحسین برانگیز در نهمین جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان استان کردستان به سی و سومین جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی فجر امسال راه یافتند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تصریح کرد: این گروه در نهمین جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان موفق به کسب دو سهمیه اجرای نمایش به نام های: « آئین نوا » به کارگردانی و نویسندگی محسن اردشیر بهرستاقی و « در کفش دیگری » به کارگردانی غنچه شکوهیان بوده اند که نمایش « آیین نوا » توانست جایزه برتر پژوهش میدانی را از آن خود کرده و به سی و سومین جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی فجر سالجاری را پیدا کند .

محمدی خاطر نشان کرد : کار نمایشی« آئین نوا» با موضوع آیینی ، سنتی بوده و کارگردانان این کار نمایشی برای جشنواره محسن اردشیر و غنچه شکوهیان و اعضاء گروه : محمدرضا شجاعی ، اسماعیل شایان پور ، مجید اکبری ، مرتضی ابراهیمی ، محمد آذرگشپ ، سهیل شیخ متولی ، پونه قدیری ، رها سلیمانی ، سارا فرخی ، الناز شعبانی ، سارا برزه کار بوده و زمان اجرای این گروه در تاریخ های سوم و چهارم بهمن در مکانهای محوطه تئاتر شهر و برج میلاد می باشد .

مجموعه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آمل اعم از مدیریت ، کارکنان و تمامی هنرمندان برای این گروه و سایر گروههای هنری موفقیت بیشتر و روز افزون را از درگاه ایزد منان مسئلت می دارد.

منبع:

* راهیابی گروه تئاتر سونر از آمل به سی و سومین جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی فجر

کمپانی تئاتر و فیلم سونر

سونر یک کمپانی تئاتر و فیلم در آمل/ایران است که از سال 1391 به همت محسن اردشیر و همسرش غنچه شکوهیان در حوزه مطالعات انسان‌شناسی فرهنگ، بررسی رفتار و توسعه توانایی بدن و بیان بازیگر به تحقیق و پژوهش مشغول است و تاکنون توانسته هنرجویان مختلفی را وارد این عرصه کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

معرفی آثار راه یافته به ششمین جشنواره تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان

س آگوست 25 , 2015
دبیر جشنواره تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان از معرفی آثار راه یافته به این جشنواره خبر داد. به گزارش سرویس هنری جلال شرق، سعید آگشته، دبیر جشنواره تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان، گفت: هیات انتخاب آثار این جشنواره متشکل نگار نادری، مریم نجاتی، سیروس همتی، محمد علی صادق حسنی و جواد نجار […]