نشست خبری هنری تئاتر مرگ آنجلها به کارگردانی محسن اردشیر برگزار گردید!

به گزارش سونر، در روز چهارشنبه ۹۵/۸/۵ نشست خبری هنری تئاتر مرگ آنجلها به کارگردانی محسن اردشیر در رستوران کوهسنگی واقع در بلوار امام خمینی برگزار گردید.

در ابتدای این نشست خبری محسن اردشیر در مورد پوستر این کار این چنین شرح داد که ماهی ها در پوستر مرگ آنجلها به نوعی به فرشتگان تشبیه شدند و در ادامه تئاتر مرگ آنجلها را جوان شمول دانسته که به اتفاقات جنگ می پردازد که ممکن است در هر کشوری اتفاق افتاده باشد و زبان دیالوگی آن را زبانی فراتر از ملیت و قومیت بر شمرد.

اردشیر سطح کارهایش را درسطح ملی و بین المللی دانست و خاطر نشان کرد که این کار باید طوری اجرا شود که فراتر از یک کار شهری و استانی به نمایش در آید.

کارگردان این نمایش حضور دکتر قطب الدین صادقی را در افتتاح این تئاتر خبر داد .

محمد قنبری تهیه کننده این نمایش محسن اردشیر را از معدود کارگرادن هایی دانست که کار بلد و سر رشته ای از مهندسی تئاتر دارد و در ادامه مرگ آنجلها را نوعی نگرش جدید به جنگ تفسیر کرده است.

قنبری در پایان ابراز داشت قریب به ۴۰ بازیگر مطرح سینما و تلویزیون در مدت ۱۸ شب اجرای مرگ آنجلها به آمل خواهند آمد.

در پایان این نشست خبری کارگردان و تهیه کننده این اثر تشکر ویژه از آقای داوری مسئول رستوران کوه سنگی برای حمایت های فراوان، به عمل آوردند .

گزارش : سید مظاهر ازلی

کمپانی تئاتر و فیلم سونر

سونر یک کمپانی تئاتر و فیلم در آمل/ایران است که از سال 1391 به همت محسن اردشیر و همسرش غنچه شکوهیان در حوزه مطالعات انسان‌شناسی فرهنگ، بررسی رفتار و توسعه توانایی بدن و بیان بازیگر به تحقیق و پژوهش مشغول است و تاکنون توانسته هنرجویان مختلفی را وارد این عرصه کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

نمایش هنر، اندیشه و زیبایی

ج نوامبر 11 , 2016
یادداشتی بر «مرگ آنجل‌ها»: «مرگ آنجل‌ها» پیش از هر چیز، نمایش جسورانه‌ی بی‌کلامی بر اساس حرکت و تصویر و رنگ و موسیقی است.«مرگ آنجل‌ها» پیش از هر چیز، نمایش جسورانه‌ی بی‌کلامی بر اساس حرکت و تصویر و رنگ و موسیقی است. ایران تئاتر-قطب الدین صادقی: سه‌‌شنبه 11 آبان ماه بخت […]